İnsan Kaynakları

Intelprobe’un ilkeleri, akıllı ve güvenilir insanlara değer vermemiz, başarıyı ve başarıya katkıda bulunanları takdir etmemiz için bize rehberlik ederek iyi bir kişi-kurum uyumu oluşturmamızı sağlar.

Çeşitliliğin yaratıcılıkla harmanlandığı akıllı bir iş ortamı sağlamak adına çalışanlarımız, ya da bizim isimlendirmeyi sevdiğimiz haliyle çalışma arkadaşlarımız, iletişim ve analitik becerileri, yetenekleri ve nitelikleri için detaylı ön araştırmalar sonucunda seçilirler. Biz, bütün çalışanımızın bireysel kişiliklerini anlamanın önemine inanırız. Bu yüzden, çalışanlarımızın bugün sahip olduğu kişisel ihtiyaçlarını ve geleceğe dair emeklilik planlarını göz önünde bulundurarak gerekli tüm ek hakları sağlamak için uğraşırız ve çalışanlarımızın da aynı şekilde Intelprobe’un iyiliği için her gün katkıda bulunmaya hazır olduklarını biliriz. Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin akıllarında ve kalplerinde lider olmamızın sebebi birlikte oluşturduğumuz bu sorumlu, saygılı ve adil işyerinde çalışmamız sayesindedir. Tüm çalışanlarımız ve bizler, müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına önem veririz ve doğru teknolojiler ve süreçlerin uygulanması aracılığıyla müşterilerimizin, iş yüklerini kontrol etmelerine ve azaltmalarına yardımcı oluruz çünkü müşterilerimiz, bizim varoluş sebebimizdir.

 

İnsan kaynakları olarak,

- Bireylerin haklarına ve kanunlara saygı taahhüdümüz var.

- Din, dil, ırk, cinsiyet, politik görüş veya benzeri farklılıklara dayanan her türlü ayrımcılığa karşıyız.

- İlgili tüm süreçlerimizin adaletli ve hızlı yürütülmesi için çalışıyoruz.

- Çalışanlarımıza gerekli tüm eğitimleri vermenin ve kılavuzluk etmenin sorumluluğunu taşıyoruz.

- Kurum içi iletişimi canlı tutarak motivasyonun artmasını sağlıyoruz.

 

Çünkü biz, iyi iletişimi sürdürmek için varız.

Intelprobe ve insan kaynakları olarak yaptığımız her işte siz müşterilerimize en iyisini sunduğumuza emin olmak, profesyonelliğimizi ve hizmetlerimizi geliştirmek isteriz. Lütfen tüm soru, yorum, tavsiye ve bilgi taleplerinizi hr@intelprobe.com.tr adresine iletiniz.

 

      

Business Areas
Business Areas
Reference
Reference
Ethics
Ethics
Top