İş Alanları

IntelProbe, savunma sanayi, yazılım ve siber güvenlik alanındaki dört şirketin Teknolojilerini ve çerçevesini bütünleştirerek yola çıktı, çünkü ortaklarıyla ortak çalışmalar yaparak daha fazla çözüm arayışına değer veriyor.

IntelProbe, mevcut güvenlik ve teknoloji ihtiyaçlarını karşılamak ve uzun vadeli büyüme stratejisini sürdürmek için ulusal ve uluslararası kurumlar ve ortaklarımızla ortak çalışmalar yaparken, dünyadaki hem özel hem de kamu kurum ve kuruluşlarına çözümler sunmaktadır.

IntelProbe, büyük coğrafya ve yapay zeka temelli siber tehdit istihbarat projelerinin niteliksel ve ölçekli gelişimi konusunda yakındaki coğrafya ve özellikle Türkiye'de çalışmalar yapmaktadır.

IntelProbe, “Veri Güvenliği”, “Veri Analitiği”, “Taktik ve Stratejik Siber Savunma ve İstihbarat” alanlarında ileri teknoloji tabanlı algılama ve görev sistemi entegrasyonlarının yanı sıra “Coğrafi Altyapı Sistemleri” dahil olmak üzere diğer alanlarda da çalışmalar yapmaya devam etmektedir. ve “Artırılmış Gerçekliğe Dayalı Simülasyonlar”.

Human Resources
Human Resources
Privacy Policy
Privacy Policy
Ethics
Ethics
Top