Kurum Kültürü

İş etiği ilkelerimize ve müşterilerimize olan sadakatimize, yaptığımız işlere verdiğimiz değere, daima güvenilir sonuçlar sunmamıza ve müşteri ilişkilerimizin kalitesine ehemmiyet veren; tüm çalışanlarımız tarafından gönülden kabul edilen bir vizyon, rehberlik eder. Bu yüzden biz Intelprobe’da, herkesin işini layıkıyla yaptığına inanırız.

Her gün, tüm aşamaları akıllıca ve iyi tasarlanmış hizmetlerimiz ve kolay yönetilebilen ürünlerimizle ilgili süreçlerimizi geliştirmek için çalışıyoruz. Çünkü biz, müşterilerimizin güvenini ve sadakatini kazanmanın yolunun, birey ve kurumların tüm ihtiyaç ve isteklerine uygun en iyi hizmet ve ürünleri sunmaktan geçtiğine inanıyoruz.

Intelprobe’u, ufku açık insanların çalışmak istediği bir kurum haline getirebilmek için canı gönülden çalışıyoruz. Yöneticilerimiz, çalışanlarımızın takımın parçası olmaktan gurur duydukları ve yaptıkları işin önemli olduğunu hissettikleri; tatmin edici ve mutlu bir işyeri sağlayabilmek için eski düşünce kalıplarının dışına çıkıyor ve çalışanlarımızın kendilerini değerli hissetmeleri için çalışıyor.

 

Biz, bu ekibin bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz.

Certificates and Accreditations
Certificates and Accreditations
Partners
Partners
Quality and Customer Policy
Quality and Customer Policy
Top